HAKKIMIZDA

IPM İnşaat, sektöründe uzun yıllardır edinmiş olduğu uygulama ve yönetim faaliyetleri tecrübelerini, müşterilerinin beklenti ve yönlendirmeleriyle, güvene ve evrensel kalite standartlarına dayalı, değişime açık ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etme hedefiyle kurulmuştur.

Günümüze kadar iş güvenliği ve insan sağlığını ön planda tutarak, kaliteli iş gücüne ve teknolojik altyapıya yapılan yatırımlarla ulaşılmış saygın başarıların arkasında; iş disiplini, doğru kaynak ve zaman kullanımı, stratejik planlama, etkin yönetim anlayışı ve hizmet memnuniyeti yatmaktadır.

Yapı grubumuzdaki IPM İnşaat ve Aytema İnşaat firmalarımız, yap-işlet-devret, inşaat-taahhüt, kat karşılığı inşaat, proje planlama ve yönetim gibi modeler sunarak, uyguladığı teknoloji ve eksiksiz mühendislik anlayışı ile geleceğimizi inşaa etmeyi hedeflemektedir.

Ticari grubumuzdaki Defne Endüstriyel Ürünler firmamız, üretimden satışı hedefleyerek sürdürdüğü ithalat ve ihracat faaliyetleri doğrultusunda, katma değer sağlayan teknolojik ürünlerin tedariğini sağlamaktadır.